U kunt ons bereiken via Parro maar natuurlijk ook via de mail. Hieronder kunt u onze emailadressen vinden:

Anita van Rooijen (groep 1/2 beren): anita.vanrooijen@rvko.nl
Anita Vrijmoed (groep 1/2 kikkers): anita.vrijmoed@rvko.nl
Annabelle Sligman (adjunct-directeur): annabelle.sligman@rvko.nl
Dennis Breeman (concierge): dennis.breeman@rvko.nl
Inge van der Spek (groep 1/2 eenden): inge.vanderspek@rvko.nl
Janneke Kelderman (groep 6a): janneke.kelderman@rvko.nl
Jiska Bjorkman (groep 1/2 kikkers): jiska.bjorkman@rvko.nl
Karin Kweekel (groep 6b): karin.kweekel@rvko.nl
Karishma Baldan (onderwijsassistent): karishma.baldan@rvko.nl
Laura Bal (groep 1/2 eenden en eventmanager): laura.bal@rvko.nl
Lianne Vaandrager (groep 3/4 tijgers): lianne.vaandrager@rvko.nl
Margot Uljee (groep 1/2 kikkers): margot.uljee@rvko.nl
Marianne van Beek (groep 3/4 pythons): marianne.vanbeek@rvko.nl
Marit van der Woude (intern begeleider): marit.vanderwoude@rvko.nl
Marion Havinga (groep 5b): marion.havinga@rvko.nl
Melanie Wondergem (stagiaire groep 1/2 kikkers): melanie.wondergem@rvko.nl
Natasja de Jongh (groep 3/4 Ara's): natasja.dejongh@rvko.nl
Natasja van Baaren-Kwinten (groep 6b): natasja.kwinten@rvko.nl
Paula de Kruif (ICT en groep 8): paula.dekruif@rvko.nl
Rosanne Lansbergen (groep 7): rosanne.lansbergen@rvko.nl
Simone van der Graaf (alle groepen 3/4): simone.vandergraaf@rvko.nl
Sonja van Mil (groep 8): sonja.vanmil@rvko.nl
Tess Collee (groep 5a): tess.collee@rvko.nl
Valerie Kluytmans (directeur): valerie.schreinemacher@rvko.nl








deze website is gerealiseerd door schoolwapps.nl