Het Team

 

Formatie 2023-2024


Directeur: Valerie Kluytmans
Adjunct-directeur(en): Kelly Jansen en Addy Poutsma
Intern begeleider: Emelie Wijnen en Nina Heijsteeg 
Onderwijsassistenten: Karishma Baldan, Maureen Grot, Midas van Wijk
Conciërges: Nina Luiten (ma) en Jeske Oerlemans (di t/m vr)

Unit 1
Zeesterren (gr 1/2): Fenna Stigter (ma, di, wo) en Maureen Grot (do, vr)

Vissen (gr 1/2): Anita van der Stelt (di, wo, do, vr) en Karin Kweekel (ma)
Schildpadden (gr 1/2): Marianne van Beek (ma om de week, di, wo, do) en Karin Kweekel (vr)
Instroomgroep per januari 2024

Unit 2
Slingerapen (gr 3/4): Marion Havinga (ma,di) en Simone van der Graaf (wo, do, vr)
Orang-oetans (gr 3/4): Paula de Kruif (ma, di) en Lianne Narinc (wo, do, vr)
Chimpansees (gr 3/4): Corry Kamphorst (ma, di,vr), Fransje van Luin (do, vr)
Ondersteuning: Karishma Baldan (ma, di, wo, do)

Unit 3
Ara's (gr 5/6): Rik van der Holst (ma t/m vr) en Priscilla Doense (do, vr)
Python's (gr 5/6): Laura Bal (di, wo,do,vr) en Natasja van Baaren (ma)
Tijgers (gr 5/6): Chantal de Jong (ma t/m vr)
Ondersteuning: Midas van Wijk (ma, di, vr)

Unit 4
Groep 7/8A: Sonja van Mil (ma t/m vr), Lara Karelse (LIO-stage)
Groep 7/8B: Marloes Kaptein (ma, do, vr) en Rosanne Lansbergen (di, wo)
Groep 7/8C: Michelle Gabriel (ma, di, do, vr) en Karin Kweekel (wo)
Ondersteuning: Marloes Kaptein, Rosanne Lansbergen en Natasja van B. 

Anti-pest coördinator: Marianne van Beek
ICT-coördinator: Paula de Kruif en Sonja van Mil
Opleidingscoördinator: Simone Vermeulen
Websitebeheer: Paula de Kruif

Vakcoördinatoren, zij ondersteunen alle leerkrachten op hun vakgebied.

Taal- en spellingcoördinator: Rik van der Holst
Rekencoördinator: Sonja van Mil en Rosanne Lansbergen 
Begrijpend lezen coördinator: Janneke Kelderman
Coöperatieve werkvormen coördinator: Janneke Kelderman
Begaafdheid coördinator: Natasja van Baaren en Marloes Kaptein
Cultuurcoördinator: Laura Bal
Creatieve lessen: Lianne Narinc
Eventmanager: Laura Bal

 

Deze website is gerealiseerd door Heutink ICT